Lærere Saltvern skole:

Oversikten er oppdatert 23.august 2017. Geir S.

TEAM 10.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6720
Mailadresse i Bodø kommune
(Hjemme: https://webmail.bodo.kommune.no)
 
Tangen, Håkon Kontaktlærer 10A hakon.tangen@bodo.kommune.no
Monsen, Kristine W. Kontaktlærer 10B kristine.westernes.monsen@bodo.kommune.no
Nilsen, Magnus Johan Kontaktlærer 10B magnus.johan.nilsen@bodo.kommune.no
Hildahl, John Helge Kontaktlærer 10C john.helge.hildahl@bodo.kommune.no
Ann-Katrin Fjærli Kontaktlærer 10C ann-katrin.fjaerli@bodo.kommune.no
Mikalsen, Eva (teamleder) Kontaktlærer 10D eva.mikalsen@bodo.kommune.no
Wike, Stine Kontaktlærer 10D stine.wike@bodo.kommune.no
Fygle, Tomm Rådgiver/faglærer tomm.fygle@bodo.kommune.no
Hansen, Anders Faglærer anders.andor.hansen@bodo.kommune.no
Espejord, Tone Faglærer tone.espejord@bodo.kommune.no
Ilstad, Karin Faglærer karin.ilstad@bodo.kommune.no
 

TEAM 9.trinn (1.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6719
 
Vegard Henriksen Kontaktlærer 9A vegard.henriksen@bodo.kommune.no
Haugen, Morten Kontaktlærer 9A morten.haugen@bodo.kommune.no
Natvig, Adele Søvig Kontaktlærer 9B adele.sovik.natvig@bodo.kommune.no
Karlsen, Rolf Fredrik Kontaktlærer 9B rolf.fredrik.karlsen@bodo.kommune.no
Sissel Horsdal Kontaktlærer 9C sissel.horsdal@bodo.kommune.no
Larem, Elisabeth (teamleder) Kontaktlærer 9C elisabeth.larem@bodo.kommune.no
Sandberg, Nina Faglærer nina.sandberg@bodo.kommune.no
Fygle, Tone Roberg Faglærer tone.roberg.fygle@bodo.kommune.no
Næss, Ingvild Faglærer ingvild.naess@bodo.kommune.no
Berg-Jensen, Jan Olav Faglærer jan.olav.berg.jensen@bodo.kommune.no
Strand, Christin Faglærer christin.strand@bodo.kommune.no
Knædal, Charlotte Assistent charlotte.knaedal@bodo.kommune.no
Bjørnø, Bård Espen Assistent bard.espen.bjorno@bodo.kommune.no
  Tospråkassistent  
 

TEAM 8.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6718
 
     
  Kontaktlærer 8A  
  Kontaktlærer 8B  
  Kontaktlærer 8B rolf.fredrik.karlsen@bodo.kommune.no
  Kontaktlærer 8C  
  Kontaktlærer 8C  
  Faglærer  
Følvik, Marte Faglærer marte.folvik@bodo.kommune.no
  Faglærer  
     
Aas, Eva Susanne Assistent Eva-Susanne.Aas2@bodo.kommune.no
Hermansen, Espen (teamleder) Kontaktlærer 8A espen.hermansen@bodo.kommune.no
Kvarsnes, Christian Kontaktlærer 8B christian.kvarsnes@bodo.kommune.no
Åsheim Pedersen, Lise Kontaktlærer 8B lise.asheim.pedersen@bodo.kommune.no
Karlsen, Lise Morkemo Kontaktlærer 8C lise.morkemo@bodo.kommune.no
Furre, Hege Kontaktlærer 8C hege.furre@bodo.kommune.no
Vestgård, Anne Grete Kontaktlærer 8D anne.g.vestgard@bodo.kommune.no
Setså, Siri Kontaktlærer 8D siri.setsaa@bodo.kommune.no
Grytøyr, Lene B. Faglærer lene.brit.grytoyr@bodo.kommune.no
Andreassen, Ellen   ellen.andreassen@bodo.kommune.no
     
     
 

TEAM 7.trinn (Teamrom i D-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6717
 
Sundsfjord, Evy (teamleder) Kontaktlærer 7A evy.sundsfjord@bodo.kommune.no
     
     
     
     
     
     
     
     
Willumsen, Torild Anita Kontaktlærer 7B torild.willumsen@bodo.kommune.no
Olsen, Andreas Frønning Kontaktlærer 7C andreas.fronning.olsen@bodo.kommune.no
Strauman, Solveig Faglærer solveig.strauman@bodo.kommune.no
  Faglærer  
Aanes, Jarl Faglærer jarl.aanes@bodo.kommune.no
Øines, Eileen Merethe Faglærer eileen.merethe.oines@bodo.kommune.no
Sørensen, Geir Faglærer/IKT-v. geir.sorensen2@bodo.kommune.no
Brevik, Carina Assistent carina.brevik@bodo.kommune.no
  Assistent  
 
TEAM 6.trinn (J-fløya vis a vis Administrasjonen)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6716
 
Staulvik, Marius (teamleder) Kontaktlærer 6A marius.staulvik@bodo.kommune.no
     
     
     
     
     
     
     
Belsheim, Karin Falch Kontaktlærer 6A karin.belsheim@bodo.kommune.no
Hernes, Hilde Kontaktlærer 6B hilde.hernes@bodo.kommune.no
Karlsen, Stein Gøran
Kontaktlærer 6C
stein.goran.karlsen@bodo.kommune.no
Pedersen, Ann Kristin   ann.kristin.pedersen@bodo.kommune.no
Larsen, Roland
Faglærer
roland.larsen@bodo.kommune.no
Kvig, Marte Spesialpedagog marte.ellingsen.kvig@bodo.kommune.no
Hansen, Anders Faglærer anders.andor.hansen@bodo.kommune.no
Jensen, Kamilla Assistent kamilla.jensen@bodo.kommune.no
Bjørnø, Bård Espen Assistent bard.espen.bjorno@bodo.kommune.no
Andreassen, Tor Kvig Assistent tor.kvig.andreassen@bodo.kommune.no
 
TEAM 5.trinn (J-fløya vis a vis Administrasjonen)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6715
 
Unhjem, Ivar
Kontaktlærer 5A
ivar.unhjem@bodo.kommune.no
     
     
     
     
     
     
     
Johansen, Sigurd Kontaktlærer 5B sigurd.johansen@bodo.kommune.no
Madsen, Merete (teamleder) Kontaktlærer 5C merete.madsen@bodo.kommune.no
Øines, Eileen Merethe Faglærer eileen.merethe.oines@bodo.kommune.no
Rikardsen, Astrid Faglærer astrid.rikardsen@bodo.kommune.no
Knutssøn, Elisabeth Faglærer elisabeth.knutsson@bodo.kommune.no
Justad, Solbjørg Faglærer solbjorg.justad@bodo.kommune.no
Nohr, Freidis Assistent freidis.nohr@bodo.kommune.no
Martiniussen, Thomas Assistent thomas.martiniussen@bodo.kommune.no
 
TEAM 4.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6714
 
Tverbakk, Hilde
Kontaktlærer 4A
hilde.tverbakk@bodo.kommune.no
Stenersen, Terje
Kontaktlærer 4B
terje.stenersen@bodo.kommune.no
Nilsen, Beate Kontaktlærer 4C beate.nilsen@bodo.kommune.no
Solbjørg, Lise Sundnes (teamleder) Kontaktlærer 4D lise.sundnes.solbjorg@bodo.kommune.no
Klæboe, Tone Faglærer tone.klaeboe@bodo.kommune.no
Karlsen, Svein Kåre Faglærer svein.kaare.karlsen@bodo.kommune.no
Brannfjell, Anders Faglærer anders.brannfjell@bodo.kommune.no
Brendeford, Sofie Faglærer sofie.brendeford@bodo.kommune.no
Nymoen, Arne Faglærer arne.nymoen@bodo.kommune.no
Fredheim, Hanna Lise Assistent hanna.lise.fredheim@bodo.kommune.no
Johnsen, Kaj Rune Assistent kaj.johnsen@bodo.kommune.no
Tennes, Joachim Assistent joachim.tennes@bodo.kommune.no
Martinsen, Alexander Assistent  
 
TEAM 3.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6713
 
 
Kontaktlærer 3A
 
Brattøy, Hege
Kontaktlærer 3B
hege.kristin.brattoy@bodo.kommune.no
Furnes, Eva-Brit (teamleder)
Kontaktlærer 3C
eva.brit.furnes@bodo.kommune.no
Antonsen, Siv Kontaktlærer 3D siv.antonsen@bodo.kommune.no
Geving, Julie Faglærer julie.geving@bodo.kommune.no
Wærnes, Anne Spesialpedagog anne.waernes@bodo.kommune.no
Myrvang, Knut Ola Faglærer knut.ola.myrvang@bodo.kommune.no
Brendeford, Sofie Faglærer sofie.brendeford@bodo.kommune.no
Grønnevik, Trine   trine.gronnevik@bodo.kommune.no
Novik, Håkon   hakon.novik@bodo.kommune.no
     
 
TEAM 2.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6713
Duranspahic, Sanja (teamleder) Kontaktlærer 2A sanja.duranspahic@bodo.kommune.no
Vembre, Mette Kontaktlærer 2A mette.vembre@bodo.kommune.no
Strøm Rønning, Hege
Kontaktlærer 2B
hege.strom.ronning@bodo.kommune.no
Karlstad, Liselotte
Kontaktlærer 2C
liselotte.karlstad@bodo.kommune.no
Johansen, Inger E. Faglærer inger.elisabeth.johansen@bodo.kommune.no
Andreassen, Janny Faglærer janny.andreassen@bodo.kommune.no
Langen, Tone Assistent tone.langen@bodo.kommune.no
Frantzen, Hege Assistent hege.frantzen@bodo.kommune.no
Beate M, Bakken Assistent  
 
TEAM 1.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6711
 
Thoresen, Toril Kontaktlærer 1A toril.thoresen@bodo.kommune.no
Solhaug, Tom Kontaktlærer 1B tom.solhaug@bodo.kommune.no
Wenhaug, Anneli Kontaktlærer 1C anneli.wenhaug@bodo.kommune.no
Edvardsen, Kristine Kontaktlærer 1D kristine.edvardsen@bodo.kommune.no
Brembo, Tine Faglærer tine.brembo@bodo.kommune.no
Svendsgård, Eva Faglærer eva.svendsgard@bodo.kommune.no
Mathisen, Åse-Lill Assistent ase.mathisen@bodo.kommune.no
Khalaf, Amal Assistent  
 
Rådgiver:    
Fygle, Tomm
Rådgiverkontoret
tomm.fygle@bodo.kommune.no
Spesialpedagoger:    
Aas, Ingvild
Administrasjonen
ingvild.aas@bodo.kommune.no
Johansen, Siw Jorid
Administrasjonen
(fra 1.oktober)
IT-veileder/hjemmeside:
 
 
Sørensen, Geir
Administrasjonen
geir.sorensen2@bodo.kommune.no
Vaktmestere
Vaktmesterkontoret
 
Vikmark, Magnar   magnar.vikmark@bodo.kommune.no
Muhamed, Hussein   mohamed.hussein.mohamed@bodo.kommune.no