Ansatte i Saltvern SFO

(Oppdatert 30.august 2017)

Personalet Saltvern skole 2017 - 2018: (Oppdatert 30/8-17)
Skolefritidsordningen
Mail SFO: saltvernsfo@gmail.com
Adresse SFO: Saltvern SFO, Reinslettveien 92-94, 8009 Bodø
Mer om SFO: Artikkel om SFO
Pedersen, Heidi (leder SFO)
Tlf: 75556709 (Internt 6709)
heidi.pedersen@bodo.kommune.no
 
1.klasse SFO: Nybygget Tlf: 75556721 (Internt 6721)
 
Tymi Gabrielsen, Magnus magnus.tymi.gabrielsen@bodo.kommune.no
Novik, Håkon (baseleder) hakon.novik@bodo.kommune.no
Brevik, Carina carina.brevik@bodo.kommune.no
Pedersen, Heidi heidi.pedersen@bodo.kommune.no
Bjørnø, Bård-Espen Bard-Espen.Bjorno@bodo.kommune.no
Knædal, Charlotte charlotte.knaedal@bodo.kommune.no
Amal Khalat (lærling)  
 
2.klasse SFO: Sekskanten Tlf: 75556722 (Internt 6722)
Fredheim, Hanna Lise hanna.lise.fredheim@bodo.kommune.no
Frantzen, Hege hege.frantzen@bodo.kommune.no
Nohr, Freidis freidis.nohr@bodo.kommune.no
Langen, Tone tone.langen@bodo.kommune.no
Holstad, Ellen ellen.holstad@bodo.kommune.no
Myrvang Bakken, Beate  
 
3/4.klasse SFO: Tlf: 480 38938 / 951 74372
Mathisen,Åse-Lill (baseleder) ase.lill.mathisen@bodo.kommune.no
Jensen, Kamilla  kamilla.jensen@bodo.kommune.no
Johnsen, Kaj Rune kaj.johnsen@bodo.kommune.no
Ramberg, Lena Larsen Lena.Ramberg@bodo.kommune.no
Sommernes, Marius