Lærere Saltvern skole:

Oversikten er oppdatert 23.august 2017. Geir S.

  TEAM 10.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6720
Mailadresse i Bodø kommune
(Hjemme: https://webmail.bodo.kommune.no)
 
     
  Hermansen, Espen (teamleder)   Kontaktlærer 10A espen.hermansen@bodo.kommune.no  
  Grytøyr, Lene B.   Kontaktlærer 10B lene.brit.grytoyr@bodo.kommune.no  
  Christian Kvarsnes   Kontaktlærer 10B christian.kvarsnes@bodo.kommune.no  
  Vestgård, Anne Grete   Kontaktlærer 10C anne.g.vestgard@bodo.kommune.no  
  Setså, Siri   Kontaktlærer 10C siri.setsaa@bodo.kommune.no  
  Monsen, Kristine W.   Faglærer kristine.westernes.monsen@bodo.kommune.no  
  Fygle, Tomm   Rådgiver/faglærer tomm.fygle@bodo.kommune.no  
  Sirnes, Ane   Faglærer ane.sirnes@bodo.kommune.no  
  Berg-Jensen, Jan Olav   Faglærer jan.olav.berg.jensen@bodo.kommune.no  
  Ilstad, Karin   Faglærer karin.ilstad@bodo.kommune.no  
     
 
TEAM 9.trinn (1.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6719
 
     
  Tangen, Håkon   Kontaktlærer 9A hakon.tangen@bodo.kommune.no  
  Pedersen, Ann Kristin   Kontaktlærer 9B ann.kristin.pedersen@bodo.kommune.no  
  Nilsen, Magnus Johan   Kontaktlærer 9B magnus.johan.nilsen@bodo.kommune.no  
  Hildahl, John Helge   Kontaktlærer 9C john.helge.hildahl@bodo.kommune.no  
  Ann-Katrin Fjærli   Kontaktlærer 9C ann-katrin.fjaerli@bodo.kommune.no  
  Mikalsen, Eva (teamleder)   Kontaktlærer 9D eva.mikalsen@bodo.kommune.no  
  Sandberg, Nina   Kontaktlærer 9D nina.sandberg@bodo.kommune.no  
  Fygle, Tone Roberg   Faglærer tone.roberg.fygle@bodo.kommune.no  
  Hansen, Anders   Faglærer anders.hansen@bodo.kommune.no  
  Berg-Jensen, Jan Olav   Faglærer jan.olav.berg.jensen@bodo.kommune.no  
  Johnsen, Kaj Rune   Assistent kaj.johnsen@bodo.kommune.no  
  Bjørnø, Bård Espen   Assistent bard.espen.bjorno@bodo.kommune.no  
     
 
TEAM 8.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6718
 
     
  Vegard Henriksen   Kontaktlærer 8A vegard.henriksen@bodo.kommune.no  
  Haugen, Morten   Kontaktlærer 8A morten.haugen@bodo.kommune.no  
  Natvig, Adele Søvig   Kontaktlærer 8B adele.sovik.natvig@bodo.kommune.no  
  Karlsen, Rolf Fredrik   Kontaktlærer 8B rolf.fredrik.karlsen@bodo.kommune.no  
  Larem, Elisabeth (teamleder)   Kontaktlærer 8C elisabeth.larem@bodo.kommune.no  
  Sissel Horsdal   Kontaktlærer 8C sissel.horsdal@bodo.kommune.no  
  Hafeld, Inger Evita   Faglærer inger.evita.hafeld@bodo.kommune.no  
  Følvik, Marte   Faglærer marte.folvik@bodo.kommune.no  
  Espejord, Tone   Faglærer tone.espejord@bodo.kommune.no  
  Næss, Ingvild   Faglærer ingvild.naess@bodo.kommune.no  
  Aas, Eva Susanne   Assistent Eva-Susanne.Aas2@bodo.kommune.no  
     
 
TEAM 7.trinn (Teamrom i D-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6717
 
     
  Sundsfjord, Evy (teamleder)   Kontaktlærer 7A evy.sundsfjord@bodo.kommune.no  
  Willumsen, Torild Anita   Kontaktlærer 7B torild.willumsen@bodo.kommune.no  
  Olsen, Andreas Frønning   Kontaktlærer 7C andreas.fronning.olsen@bodo.kommune.no  
  Strauman, Solveig   Faglærer solveig.strauman@bodo.kommune.no  
  Karlsen, Lise Morkemo   Faglærer lise.morkemo@bodo.kommune.no  
  Aanes, Jarl   Faglærer jarl.aanes@bodo.kommune.no  
  Øines, Eileen Merethe   Faglærer eileen.merethe.oines@bodo.kommune.no  
  Sørensen, Geir   Faglærer/IKT-v. geir.sorensen2@bodo.kommune.no  
  Brevik, Carina   Assistent carina.brevik@bodo.kommune.no  
  Andreassen, Ellen   Assistent ellen.andreassen@bodo.kommune.no  
     
 
TEAM 6.trinn (J-fløya vis a vis Administrasjonen)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6716
 
     
  Staulvik, Marius (teamleder)   Kontaktlærer 6A marius.staulvik@bodo.kommune.no  
  Belsheim, Karin Falch   Kontaktlærer 6A karin.belsheim@bodo.kommune.no  
  Hernes, Hilde   Kontaktlærer 6B hilde.hernes@bodo.kommune.no  
  Karlsen, Stein Gøran  
Kontaktlærer 6C
stein.goran.karlsen@bodo.kommune.no  
  Larsen, Roland  
Faglærer
roland.larsen@bodo.kommune.no  
  Kvig, Marte   Spesialpedagog marte.ellingsen.kvig@bodo.kommune.no  
  Hansen, Anders   Faglærer anders.hansen@bodo.kommune.no  
  Jensen, Kamilla   Assistent kamilla.jensen@bodo.kommune.no  
  Bjørnø, Bård Espen   Assistent bard.espen.bjorno@bodo.kommune.no  
  Andreassen, Tor Kvig   Assistent tor.kvig.andreassen@bodo.kommune.no  
     
 
TEAM 5.trinn (J-fløya vis a vis Administrasjonen)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6715
 
     
  Unhjem, Ivar  
Kontaktlærer 5A
ivar.unhjem@bodo.kommune.no  
  Johansen, Sigurd   Kontaktlærer 5B sigurd.johansen@bodo.kommune.no  
  Madsen, Merete (teamleder)   Kontaktlærer 5C merete.madsen@bodo.kommune.no  
  Øines, Eileen Merethe   Faglærer eileen.merethe.oines@bodo.kommune.no  
  Rikardsen, Astrid   Faglærer astrid.rikardsen@bodo.kommune.no  
  Knutssøn, Elisabeth   Faglærer elisabeth.knutsson@bodo.kommune.no  
  Justad, Solbjørg   Faglærer solbjorg.justad@bodo.kommune.no  
  Nohr, Freidis   Assistent freidis.nohr@bodo.kommune.no  
  Martiniussen, Thomas   Assistent thomas.martiniussen@bodo.kommune.no  
 
 
 
 
TEAM 4.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6714
 
     
  Tverbakk, Hilde  
Kontaktlærer 4A
hilde.tverbakk@bodo.kommune.no  
  Stenersen, Terje  
Kontaktlærer 4B
terje.stenersen@bodo.kommune.no  
  Nilsen, Beate   Kontaktlærer 4C beate.nilsen@bodo.kommune.no  
  Solbjørg, Lise Sundnes (teamleder)   Kontaktlærer 4D lise.sundnes.solbjorg@bodo.kommune.no  
  Klæboe, Tone   Faglærer tone.klaeboe@bodo.kommune.no  
  Karlsen, Svein Kåre   Faglærer svein.kaare.karlsen@bodo.kommune.no  
  Brannfjell, Anders   Faglærer anders.brannfjell@bodo.kommune.no  
  Brendeford, Sofie   Faglærer sofie.brendeford@bodo.kommune.no  
  Nymoen, Arne   Faglærer arne.nymoen@bodo.kommune.no  
  Fredheim, Hanna Lise   Assistent hanna.lise.fredheim@bodo.kommune.no  
  Tennes, Joachim   Assistent joachim.tennes@bodo.kommune.no  
  Martinsen, Alexander   Assistent    
     
 
TEAM 3.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6713
 
     
  Strand, Christin  
Kontaktlærer 3A
christin.strand@bodo.kommune.no  
  Brattøy, Hege  
Kontaktlærer 3B
hege.kristin.brattoy@bodo.kommune.no  
  Furnes, Eva-Brit (teamleder)  
Kontaktlærer 3C
eva.brit.furnes@bodo.kommune.no  
  Antonsen, Siv   Kontaktlærer 3D siv.antonsen@bodo.kommune.no  
  Geving, Julie   Faglærer julie.geving@bodo.kommune.no  
  Wærnes, Anne   Spesialpedagog anne.waernes@bodo.kommune.no  
  Myrvang, Knut Ola   Faglærer knut.ola.myrvang@bodo.kommune.no  
  Brendeford, Sofie   Faglærer sofie.brendeford@bodo.kommune.no  
  Grønnevik, Trine     trine.gronnevik@bodo.kommune.no  
  Novik, Håkon     hakon.novik@bodo.kommune.no  
  Knædal, Charlotte     charlotte.knaedal@bodo.kommune.no  
     
  TEAM 2.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6713
 
  Duranspahic, Sanja (teamleder)   Kontaktlærer 2A sanja.duranspahic@bodo.kommune.no  
  Vembre, Mette   Kontaktlærer 2A mette.vembre@bodo.kommune.no  
  Strøm Rønning, Hege  
Kontaktlærer 2B
hege.strom.ronning@bodo.kommune.no  
  Karlstad, Liselotte  
Kontaktlærer 2C
liselotte.karlstad@bodo.kommune.no  
  Johansen, Inger E.   Faglærer inger.elisabeth.johansen@bodo.kommune.no  
  Andreassen, Janny   Faglærer janny.andreassen@bodo.kommune.no  
  Langen, Tone   Assistent tone.langen@bodo.kommune.no  
  Frantzen, Hege   Assistent hege.frantzen@bodo.kommune.no  
  Beate M, Bakken   Assistent    
     
  TEAM 1.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6711
 
     
  Thoresen, Toril   Kontaktlærer 1A toril.thoresen@bodo.kommune.no  
  Solhaug, Tom   Kontaktlærer 1B tom.solhaug@bodo.kommune.no  
  Wenhaug, Anneli   Kontaktlærer 1C anneli.wenhaug@bodo.kommune.no  
  Edvardsen, Kristine   Kontaktlærer 1D kristine.edvardsen@bodo.kommune.no  
  Brembo, Tine   Faglærer tine.brembo@bodo.kommune.no  
  Svendsgård, Eva   Faglærer eva.svendsgard@bodo.kommune.no  
  Mathisen, Åse-Lill   Assistent ase.mathisen@bodo.kommune.no  
  Khalaf, Amal   Assistent    
     
  Rådgiver:        
  Fygle, Tomm  
Rådgiverkontoret
tomm.fygle@bodo.kommune.no  
  Spesialpedagoger:        
  Aas, Ingvild  
Administrasjonen
ingvild.aas@bodo.kommune.no  
  Johansen, Siw Jorid  
Administrasjonen
(fra 1.oktober)  
  IT-veileder/hjemmeside:  
 
   
  Sørensen, Geir  
Administrasjonen
geir.sorensen2@bodo.kommune.no  
  Vaktmestere  
Vaktmesterkontoret
   
  Vikmark, Magnar     magnar.vikmark@bodo.kommune.no  
  Muhamed, Hussein     mohamed.hussein.mohamed@bodo.kommune.no