Lærere Saltvern skole:

Oversikten er oppdatert 19.september 2016. Geir S.

TEAM 10.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6720
Mailadresse i Bodø kommune
(Hjemme: https://webmail.bodo.kommune.no)
 
Næss, Ingvild Kontaktlærer 10A ingvild.naess@bodo.kommune.no
Vegard Henriksen Kontaktlærer 10A vegard.henriksen@bodo.kommune.no
Karlsen, Lise Morkemo Kontaktlærer 10B lise.morkemo@bodo.kommune.no
Sissel Horsdal Kontaktlærer 10B sissel.horsdal@bodo.kommune.no
Karlsen, Rolf Fredrik Kontaktlærer 10C rolf.fredrik.karlsen@bodo.kommune.no
Tangen, Håkon Kontaktlærer 10D hakon.tangen@bodo.kommune.no
Pettersen, Siri (teamleder) Faglærer siri.mathisen@bodo.kommune.no
Ilstad, Karin Faglærer karin.ilstad@bodo.kommune.no
Haugen, Morten Faglærer morten.haugen@bodo.kommune.no
Larem, Elisabeth Faglærer elisabeth.larem@bodo.kommune.no
Sørensen, Geir Faglærer sorgei@bodo.kommune.no
 

TEAM 9.trinn (Teamrom i D-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6719
 
Hermansen, Espen (teamleder) Kontaktlærer 9A espen.hermansen@bodo.kommune.no
Grytøyr, Lene B. Kontaktlærer 9B lene.grotoyr@bodo.kommune.no
Christian Kvarsnes Kontaktlærer 9B christian.kvarsnes@bodo.kommune.no
Vestgård, Anne Grete Kontaktlærer 9C anne.g.vestgard@bodo.kommune.no
Setså, Siri Kontaktlærer 9C siri.setsaa@bodo.kommune.no
Monsen, Kristine Faglærer kristine.westernes.monsen@bodo.kommune.no
Martiniussen, Thomas Faglærer thomas.martiniussen@bodo.kommune.no
Knædal, Charlotte Faglærer charlotte.knaedal@bodo.kommune.no
 

TEAM 8.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6718
 
Wik, Tina (teamleder) Kontaktlærer 8A tina.wik@bodo.kommune.no
Nilsen, Magnus Kontaktlærer 8B magnus.johan.nilsen@bodo.kommune.no
Hildahl, John Helge Kontaktlærer 8C john.helge.hildahl@bodo.kommune.no
Ann-Katrin Fjærli Kontaktlærer 8C ann-katrin.fjaerli@bodo.kommune.no
Sandberg, Nina Kontaktlærer 8D nina.sandberg@bodo.kommune.no
Mikalsen, Eva Kontaktlærer 8D eva.mikalsen@bodo.kommune.no
Fygle, Tomm Rådgiver/faglærer tomm.fygle@bodo.kommune.no
Fygle, Tone Roberg Faglærer tone.roberg.fygle@bodo.kommune.no
Espejord, Tone Faglærer tone.espejord@bodo.kommune.no
Hansen, Anders Faglærer anders.hansen@bodo.kommune.no
Bjørnø, Bård Espen Assistent bard.espen.bjorno@bodo.kommune.no
Holstad, Ellen Assistent  
 

TEAM 7.trinn (2.etasje A/B-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6717
 
Karlsen, Svein Kåre Kontaktlærer 7A svein.kaare.karlsen@bodo.kommune.no
Brannfjell, Anders Kontaktlærer 7B anders.brannfjell@bodo.kommune.no
Natvig, Adele Søvig Kontaktlærer 7B adele.sovik.natvig@bodo.kommune.no
Madsen, Merete (teamleder) Kontaktlærer 7C merete.madsen@bodo.kommune.no
Stenersen, Terje Kontaktlærer 7C terje.stenersen@bodo.kommune.no
Justad, Solbjørg Faglærer solbjorg.justad@bodo.kommune.no
Rikardsen, Astrid Faglærer astrid.rikardsen@bodo.kommune.no
Brevik, Carina Assistent carina.brevik@bodo.kommune.no
Willumsen, Øyvind Assistent  
 
TEAM 6.trinn (J-fløya vis a vis Administrasjonen)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6716
 
Sundsfjord, Evy (teamleder) Kontaktlærer 6A evy.sundsfjord@bodo.kommune.no
Willumsen, Torild Anita Kontaktlærer 6B torild.willumsen@bodo.kommune.no
Olsen, Andreas Frønning Kontaktlærer 6C andreas.fronning.olsen@bodo.kommune.no
Berg-Jensen, Jan Olav
Faglærer
jan.olav.berg.jensen@bodo.kommune.no
Hansen, Frode
Faglærer
frode.hansen@bodo.kommune.no
Strauman, Solveig
Faglærer
solveig.strauman@bodo.kommune.no
Rikardsen, Astrid
Faglærer
astrid.rikardsen@bodo.kommune.no
Johansen, Kaj Rune Assistent kaj.johnsen@bodo.kommune.no
Andreassen, Ellen
Assistent
ellen.andreassen@bodo.kommune.no
 
TEAM 5.trinn (J-fløya vis a vis Administrasjonen)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6715
 
Staulvik, Marius
Kontaktlærer 5A
marius.staulvik@bodo.kommune.no
Solbjørg, Lise Sundnes (teamleder) Kontaktlærer 5A lise.sundnes.solbjorg@bodo.kommune.no
Hernes, Hilde Kontaktlærer 5B hilde.hernes@bodo.kommune.no
Karlsen, Stein Gøran Kontaktlærer 5C stein.goran.karlsen@bodo.kommune.no
Belsheim, Karin Falch Faglærer karin.belsheim@bodo.kommune.no
Larsen, Roland Faglærer roland.larsen@bodo.kommune.no
Hansen, Anders Faglærer anders.hansen@bodo.kommune.no
Jensen, Kamilla Assistent kamilla.jensen@bodo.kommune.no
Bjørnø, Bård Espen Assistent bard.espen.bjorno@bodo.kommune.no
Andreassen, Tor Kvig Assistent tor.kvig.andreassen@bodo.kommune.no
 
TEAM 4.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6714
 
Engebretsen, Linda
Kontaktlærer 4A
linda.engebretsen@bodo.kommune.no
Johansen, Sigurd
Kontaktlærer 4B
sigurd.johansen@bodo.kommune.no
Thoresen, Toril (teamleder)
Kontaktlærer 4C
toril.thoresen@bodo.kommune.no
Knutssøn, Elisabeth
Faglærer
elisabeth.knutsson@bodo.kommune.no
Kvig, Marte Faglærer marte.ellingsen.kvig@bodo.kommune.no
Øines, Eileen Merethe Faglærer eileen.merethe.oines@bodo.kommune.no
Nohr, Freidis Assistent freidis.nohr@bodo.kommune.no
 
TEAM 3.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6713
 
Tverbakk, Hilde (teamleder)
Kontaktlærer 3A
hilde.tverbakk@bodo.kommune.no
Solhaug, Tom
Kontaktlærer 3B
tom.solhaug@bodo.kommune.no
Nilsen, Beate
Kontaktlærer 3C
beate.nilsen@bodo.kommune.no
Svendsgård, Eva
Kontaktlærer 3D
eva.svendsgard@bodo.kommune.no
Hafeld, Inger Evita Faglærer inger.evita.hafeld@bodo.kommune.no
Klæboe, Tone Faglærer tone.klaeboe@bodo.kommune.no
Nymoen, Arne Faglærer arne.nymoen@bodo.kommune.no
Frøseth, Ragnhild Assistent froseth.ragnhild@bodo.kommune.no
Fredheim, Hanna Lise Assistent hanna.lise.fredheim@bodo.kommune.no
Solvoll, Isabell Assistent  
Tennes, Joachim Assistent joachim.tennes@bodo.kommune.no
 
TEAM 2.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6713
Strand, Christin Kontaktlærer 2A christin.strand@bodo.kommune.no
Brattøy, Hege Kontaktlærer 2B hege.kristin.brattoy@bodo.kommune.no
Furnes, Eva-Brit (teamleder)
Kontaktlærer 2C
eva.brit.furnes@bodo.kommune.no
Antonsen, Siv
Kontaktlærer 2C
siv.antonsen@bodo.kommune.no
Wærnes, Anne Faglærer anne.waernes@bodo.kommune.no
Edvardsen, Kristine Faglærer kristine.edvardsen@bodo.kommune.no
Pedersen, Ann Kristin Faglærer ann.kristin.pedersen@bodo.kommune.no
Novik, Håkon Assistent hakon.novik@bodo.kommune.no
Mathisen, Åse-Lill Assistent ase.mathisen@bodo.kommune.no
Knædal, Charlotte Assistent charlotte.knaedal@bodo.kommune.no
Grønnevik, Trine Assistent trine.gronnevik@bodo.kommune.no
 
TEAM 1.trinn (G-fløya)
Internnummer - bruk fire siste sifre 6711
 
Duranspahic, Sanja (teamleder) Kontaktlærer 1A sanja.duranspahic@bodo.kommune.no
Vembre, Mette Kontaktlærer 1A mette.vembre@bodo.kommune.no
Strøm Rønning, Hege Kontaktlærer 1B hege.strom.ronning@bodo.kommune.no
Nyheim, Cecilie Kontaktlærer 1B cecilie.nyheim@bodo.kommune.no
Karlstad, Liselotte Kontaktlærer 1C liselotte.karlstad@bodo.kommune.no
Berg, Mariell Kontaktlærer 1B mariell.berg@bodo.kommune.no
Johansen, Inger E. Faglærer inger.elisabeth.johansen@bodo.kommune.no
Novik, Håkon Assistent hakon.novik@bodo.kommune.no
Langen, Tone Assistent tone.langen@bodo.kommune.no
Frantzen, Hege Assistent hege.frantzen@bodo.kommune.no
Ramberg, Lena Larsen Assistent lene.larsen.ramberg@bodo.kommune.no
Khalaf, Amal Assistent  
 
Rådgiver:    
Fygle, Tomm
Rådgiverkontoret
tomm.fygle@bodo.kommune.no
Spesialpedagoger:    
Aas, Ingvild
Administrasjonen
ingvild.aas@bodo.kommune.no
Linberg, Tove Mari
Administrasjonen
tove.mari.linberg@bodo.kommune.no
IT-veileder/hjemmeside:
 
 
Sørensen, Geir
Administrasjonen
geir.sorensen2@bodo.kommune.no
Vaktmestere
Vaktmesterkontoret
 
Vikmark, Magnar   magnar.vikmark@bodo.kommune.no
Muhamed, Hussein   mohamed.hussein.mohamed@bodo.kommune.no